شهرداری مهاجران

شهرداری مهاجران

شهرداری مهاجران

شهرداری مهاجران

شهرداری مهاجران
شهرداری مهاجران
  • شهر ما، سرمايه ما
  • همه شهرداریم
  • شکوفایی و توسعه در انتظار شهر زیبای مهاجران
شهرداری مهاجران
سال 1397

شهرداری مهاجران

همایش ها و سمینار ها

شهرداری مهاجران

پیوند ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری سامانه ارتباط مردم با دولت پایگاه اطلاع رسانی مناقصات کشور پرتال کلانشهرهای ایران
بازدید کنندگان

مهاجران میزبان فوتبال برای صلح

تاریخ انتشار : 8 شهریور 1398 - نمایش : 21 نفر مهاجران میزبان فوتبال برای صلحمهاجران میزبان فوتبال برای صلحمهاجران میزبان فوتبال برای صلحمهاجران میزبان فوتبال برای صلحمهاجران میزبان فوتبال برای صلحدر فینال این رقابت ها که میان دو تیم کانون مربیان فوتبال ایران و پیشکسوتان استقلال برگزار شد ، ستارهای سال های قبل آبی پوشان موفق شدند در ضربات پنالتی جام قهرمانی را تصاحب کنند.
تورنمنت فوتبال برای صلح به میزبانی شهر مهاجران استان مرکزی از تاریخ ۶ تا ۸ شهریورماه توسط انجمن جامعه و ورزش ایران با همکاری کانون مربیان فوتبال استان مرکزی،شورای اسلامی و شهرداری مهاجران،شرکت‌های پالایشگاه امام خمینی شازند ،شرکت پتروشیمی شازند،شرکت عمران شهر جدید امیرکبیر ،رنگ روناس،صنایع جوش و برش کارا،کالبر و ...برگزار شد که منتخب پالایشگاه و پتروشیمی در دیدار رده بندی موفق به پیروزی مقابل مربیان تهران گردید.

در پایان این رویداد، ایوب اصغر خانی از استقلال به عنوان بهترین بازیکن جام و رضا نعلچگر از استقلال به عنوان بازیکن اخلاق مسابقات انتخاب شدند.

این رقابت ها در فضایی صمیمی و همدلانه با حضور پیشکسوتان و چهره های معتبر ورزش کشور در حضور تماشاگران و مسئولان استانی برگزار گردید .

از نکات قابل توجه در این تورنمنت، عیادت و روحیه بخشی پیشکسوتان از بیماران مبتلا به سرطان بیمارستان آیت اله خوانساری اراک و همچنین اختصاص درآمد حاصل از اسپانسرینگ مسابقات به کودکان سرطانی استان مرکزی بود.
درمراسم اختتامیه خیر بزرگوار استان و کشور آقای رضایی مبلغ ۵۰۰میلیون ریال به موسسه حامیار و مجمع خیرین بیمارستان آیت الله خوانساری اهدا نمود.
بانک مهر ایران نیز مبلغ ۱۰۰میلیون ریال و وام قرض الحسنه به بیماران را متعهد شد.
همچنین باشگاه استقلال تهران دو پیراهن با امضای بازیکنان خود را جهت هدیه به بیماران مبتلا به سرطان شهر اراک ارایه نمود که توسط پیشکسوتان باشگاه در شروع مسابقه فینال این رقابت ها به کودکان اهدا شد.

تورنمنت فوتبال برای صلح با حضور کودکان سرطانی در کنار چهره هایی چون دکتر بیژن ذوالفقارنسب، مهدی حاج محمد، گودرز حبیبی، مصطفی قنبرپور، رضا نعلچگر، نادر فریاد شیران، شاهین بیانی، هاشم حیدری، بهنام ابوالقاسم پور ، بهروز پرورش خواه، علی جانملکی و ... با اهدای جوایز به کودکان و اهدای مدال به تیم های برتر و بازیکنان منتخب
به پایان رسید
در این مسابقات علی خسروی،منوچهر نظری،محمد کمانی،محمد دربندی،منصور حسین آبادی،رضا کرمانشاهی،محمدرضا منصوری و ...داوران پیشکسوت و لیگ برتری و جمعی از داوران شهرستان شازند به قضاوت پرداختند

مناسبت ها
شهرداری مهاجران
سامانه رسیدگی به درخواست ها و شکایات
سامانه دریافت طرح و ایده های شهروندان
اوقات شرعی