شهرداری مهاجران

شهرداری مهاجران

شهرداری مهاجران

شهرداری مهاجران

شهرداری مهاجران
شهرداری مهاجران
  • شهر ما، سرمايه ما
  • همه شهرداریم
  • شکوفایی و توسعه در انتظار شهر زیبای مهاجران
شهرداری مهاجران
سال 1397

شهرداری مهاجران

همایش ها و سمینار ها

شهرداری مهاجران

پیوند ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری سامانه ارتباط مردم با دولت پایگاه اطلاع رسانی مناقصات کشور پرتال کلانشهرهای ایران
بازدید کنندگان

شهردار مهاجران منصوب شد

تاریخ انتشار : 26 آبان 1396 - نمایش : 301 نفر به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی با صدور حکمی محمد رجاییان را به سمت شهردار مهاجران  منصوب کرد.

در متن  این حکم از سوی آقازاده استاندار مرکزی خطاب به شهردار مهاجران آمده است: در اجرای تبصره سه ذیل بند یک ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵/۳/۱ و اصلاحیه‌های بعدی تا تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲۰ و با توجه به پیشنهاد و شورای اسلامی شهر مهاجران، نظر به تعهد، شایستگی و تجارت ارزنده به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار مهاجران منصوب می‌کنم.
امید است با اتکال به پروردگار سبحان و با رعایت کامل موازین و مقررات قانونی در راستای تحقق اهداف و ارزش‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی، گسترش مشارکت مردم در اداره امور، توسعه و عمران شهری موفق و پیروز باشید.

انتظار می‌رود در راستای پیشبرد دقیق سیاست‌های دولت تدبیر و امید در هماهنگی و همکاری متقابل با مسئولان و با بهره‌گیری و استفاده بهینه از تمام امکانات مادی و معنوی در خدمت به مردم عزیز، حفظ و حراست از اموال عمومی، بهبود وضعیت رفاهی شهروندان، اعتلای فرهنگ شهرنشینی و ساماندهی جامعه شهری کوشا و جدی باشید.

مناسبت ها
شهرداری مهاجران
سامانه رسیدگی به درخواست ها و شکایات
سامانه دریافت طرح و ایده های شهروندان
اوقات شرعی